Glamour Shopper: příručka Get-It, leden 2018

Potřebujete něco najít? Napište nám na [email protected]

Pokrýt

Calvin Klein 205W39NYC košile, 750 dolarů, kalhoty, 850 dolarů, Calvin Klein, NYC.

Obsah

Strana 2: Zadig & Voltaire svetr, $ 376, zadig-et-voltaire.com. Tričko Gucci, $ 620, gucci.com. Zoë Chicco choker, 500 dolarů, zoechicco.com. AUrate New York náhrdelník, 850 dolarů, auratenewyork.com.

Party Like It’s 2018

Stránka 13: Dior šaty, 15 000 dolarů, vyberte obchody Dior. ASOS robe, $ 65, asos.com. Jennifer Fisher obručí, 350 dolarů, jenniferfisherjewelry.com. Zoë Chicco náhrdelník, 1300 dolarů, zoechicco.com. Legier náhrdelník, 480 dolarů, legier.la.Stránka 22: Samolepící bunda, 545 USD, self-portrait-studio.com. Kate Spade New York košile, 248 dolarů, katespade.com. Rag & Bone sukně, $ 595, rag-bone.com. Jennifer Fisher náramky, 350 dolarů za sadu pěti, jenniferfisherjewelry.com. Sandro taška, $ 450, us.sandro-paris.com.Stránka 38: Elie Saab šaty, $ 5,525, eliesaab.com. Zara šaty, 119 dolarů, zara.com. Jennifer Fisher obruče, 375 dolarů, jenniferfisherjewelry.com. Tai šperky náhrdelník, $ 50, taijewelry.com.Stránka 42: Rebecca Minkoff bunda, 798 dolarů, rebeccaminkoff.com. Tadashi Shoji šaty, $ 348, tadashishoji.com. Miu Miu bunda, $ 4,485, miumiu.com. Sandro sukně, $ 395, sandro-paris.com. Ateliér Swarovski od Paul Andrew náušnice, 349 dolarů, atelierswarovski.com. Stella McCartney kabát, $ 1,495, net-a-porter.com. H & M šaty, $ 60, hm.com. Lane Bryant punčochy, $ 20, lanebryant.com. Náušnice Erickson Beamon, $ 590, ericksonbeamon.com. Společnost Frye Company se zahájí, $ 358, thefryecompany.com.Stránka 43: Zadig & Voltaire svetr, $ 376, zadig-et-voltaire.com. Tričko Gucci, $ 620, gucci.com. Alice + Olivia od Stacey Bendet kalhoty, 265 dolarů, aliceandolivia.com. Zoë Chicco choker, 500 dolarů, zoechicco.com. AUrate New York náhrdelník, 850 dolarů, auratenewyork.com.

S novým

Strana 53: Valentino košili, 1 290 Kč, vyberte obchody Valentino. Vybavení halenky, $ 218, equipmentfr.com. Foundrae náušnice, $ 690, foundrae.com.Strana 54: Kalhoty Calvin Klein 205W39NYC, 4,500 dolarů, Calvin Klein, NYC.Strana 55: Christopher Kane šaty, $ 1,945, christopherkane.com.Strana 57: Marques’Almeida sako, $ 1,140, ​​marquesalmeida.com. Stella McCartneyová, 995 dolarů, Stella McCartney, Bal Harbour, FL. Oblastní náušnice, 275 dolarů, Barneys New York. Jeffrey Campbell boty.Stránka 60: Zleva: Matouš Adams Dolan košile, $ 640, matthewadamsdolan.com. Miaou jeans, 295 dolarů, miaouxx.com. Sandále Céline, $ 690, Nordstrom, Seattle. Náušnice z New Yorku, $ 280, auratenewyork.com. Elizabeth a James přívěsek náhrdelník, 125 dolarů, saks.com. Catbird náhrdelník s medailonem, $ 256, catbirdnyc.com.Calvin Klein 205W39NYC košile, $ 1,500, džíny, $ 1,200, Calvin Klein, NYC.Snow Xue Gao šaty, $ 1,295, snowxuegao.com. Fendi tenisky, $ 1,200, fendi.com.Stránka 61: Fenty Puma značky Rihanna, podobné styly na puma.com. Kim Shui kalhoty, 395 dolarů, shop.kimshui.net. Náušnice Maria Francesca Pepe, 275 dolarů, mariafrancescapepe.com. Stella McCartney tenisky, $ 625, Stella McCartney, NYC.Stránka 62: L. Erickson vlasové kolíky, 22 dolarů za pár, franceluxe.com.Stránka 67: John Galliano kabát, $ 2,228, johngalliano.com. Neděle Nejlepší pro šaty Aritzie, 145 dolarů, aritzia.com. Východní vesnička klobouky fedora, 295 dolarů, eastvillagehats.nyc.Stránka 68: Emporio Armani kabát, $ 2,595, podobné styly na armani.com. Céline bunda, kalhoty, 270, Céline, NYC. J.Crew košile, 78 dolarů, podobné styly na jcrew.com. Altuzarra brogues, $ 895, Barneys New York.Stránka 72: Dôen svetr, $ 228, šaty, $ 155, shopdoen.com.Stránka 73: PODLE. Košile Bonnie Young. Náušnice Tory Burch, $ 178, toryburch.com.Stránka 76: Pringle z Skotska šaty, 960 dolarů, pringlescotland.com. Sandály Loewe, 490 dolarů, fwrd.com.Strana 78: Marc Jacobs trench kabát, 750 dolarů, Marc Jacobs obchody. Valentino šaty, $ 3,690, bodysuit, $ 590, Valentino, L.A., Las Vegas, Bal Harbour, FL. Roger Vivier čerpadla, $ 1,050, Roger Vivier, NYC, Bal Harbor, FL, Costa Mesa, CA.Stránka 81: Tričko Xkarla, $ 30, xkarla.com. Ashley Graham x Marina Rinaldi jeans, $ 215, Marina Rinaldi, NYC. Vita Fede náušnice, 315 dolarů, vitafede.com. Off-White c / o sandály Virgil Abloh, off –white.com.Stránka 83: Ana Khouri náušnice, prsten, Ana Khouri Atelier, NYC, 646-998-4840 (pouze po dohodě).Stránka 85: Košile Dior, $ 4,100, sukně, $ 16,000, sandály, $ 1,190, obchody Dior. Heather Huey klobouk, $ 380, ahalife.com.

Loading...